Projekt, kde jsem se našel

1024 683 Michal Brůžek

Zkoušel jsem mnoho projektů, ať už od provozování elektronických obchodů, tvorbu webových stránek, programování, psaní textů, grafiky. A po těch dlouhých 3 letech jsem konečně objevil něco, co mě neskutečně baví a vidím se v tom. Konečně jsem se našel! 🙂 Práce na tomto projektu mě neskutečně baví. Těším se na každý den, kdy mohu na projektu pracovat. Samozřejmě, že dělám také věci, které mě až tak moc nebaví, ale snažím se k tomu přistupovat úplně jinak a brát to jako celek.

Jedná se o projekt s názvem Modnia. Modnia je internetový obchod zaměřený převážně na dámské oblečení, ale v nabídce nalezneme také pánské oblečení či různé kostýmy na párty a akce. Jedná se o rodinný projekt, kdy na tomto projektu pracuji s rodiným příslušníkem.

Celková myšlenka založení projektu vznikla již v roce 2015. Vytvořil jsem celý koncept, včetně grafiky, korporátní identity a společně s rodinnými příslušníky obchod spustil. Byl úplně jiný než ho znáte dnes a po pár měsících jsem obchod zavřel. Nebyl jsem spokojený s kvalitou provedení a nechtěl jsem být jeden z davu. Co se týče investicí, tak jsem se rozhodl, že projektu věřím a investuji do něj všechny své finanční prostředky, které jsem doposud vydělal. Kromě toho hledání těch správných lidí do týmu, spolupracovníků trvalo opravdu dlouho… Sám projektu naplno důvěřuji a doufám, že se mi tato investice brzy vrátí. Vytvořit celý koncept trval vytvořit více než 1 rok. Ať už se jednalo o různé konzultace, programování, úpravu grafiky a dalších věcí. Určitě projekt není dokonalý, ale je vyšperkován tak, že jsem s ním spokojený a budu ho moci již za pár měsíců ukázat veřejnosti. Dále mi pomohl také fakt, že jsem tento rok zakoupil firmu iParťák, která mi s projektem velice pomohla. To je také důvod, proč se iParťák tak říkajíci zastavil v čase a na veřejnosti až tolik nekomunikoval. Ale to se již brzy změní! Chce to jen vydržet. Jakmile dodělám co potřebuji, obratem začínám na iParťákovi pracovat.

Modnia je srdeční projekt na kterém chci pracovat i v budoucnu. Doufám, že mi splní tajné přání a jednou budou znát Modniu všichni. To vše ukáže čas, tak uvidíme! 🙂

 

Modnia 1.0 – první zrealizovaný návrh dle vlastních wireframů

Leave a Reply

Your email address will not be published.