Správa PPC kampaní s výsledky - Google Ads, Sklik

Jsem PPC specialista se zaměřením na PPC kampaně. Každý den tvořím kreativní reklamy, které přivedli za 4 roky práce klientům více jak 50 tisíc objednávek a každý den přibývají další. Pomohu Vám s PPC, které pomáhá přivádět nové relevantní zákazníky, zakázky, případně poptávky. Při správně zacílené PPC kampaně pomáhám výrazně zvýšit Váš obrat i zisk. 

Ukázka výsledků společné dvouroční spolupráce:

Ať už potřebujete video, obsahovou síť (bannery), vyhledávací síť, nákupy, produktové inzeráty… dokáži pomoci se všemi těmito druhy PPC reklam. A co se týká sociálních sítích…tam jsem jako doma. Facebook, nebo Instagram – pomohu vašim kampaním tak, aby splnili účel a zároveň splnili to, co měli. Mám zkušenosti s tvorbou a správou PPC kampaní v 18 různých zemích (USA, UK, Francie, Dánsko, Irsko, Singapur, Polsko, Německo, Rusko a další…). PPC kampaním se věnuji již od roku 2014. Mám za sebou jasné výsledky, které jsou jasně měřitelné.

Pojďme nezávazně zjistit, jak Vám mohu pomoci

Napište mi, odpovím maximálně do 24 hodin.

Jak jsem pomohl dalšímu e-shopu z nuly na 4,4 milionu za rok?

Baví mě, když mohu klientům pomoci v růstu. Dělám to, co mě baví a neustále se učím. Pojďme se společně podívat na to, jak jsem s pomocí nástrojů Google AdWords, Sklik, Facebook & Instagram reklamě pomohl klientům k cílům o kterém neměli ani tušení – a to kompletně od základů – z nuly na 4,4 miliony obratu / rok.

Tím to ale nekončí.. takových projektů mám více. Již dnes připravuji další případovou studii, kde jsem jen pomocí optimalizace pro vyhledávače pomohl na web přivést 25 tisíc relevantních návštěvníků, kteří v e-shopu utratili více než 2,5 milionu korun a to během 10 měsíců mé práce. Nebo PPC reklamě na Facebooku, která dělá klientovi v průměru 15-30 objednávek denně jen přes Facebook… mám toho v záloze dost, neustále zkouším nové způsoby a ihned jak vyjde novinka, snažím se jí v praxi aplikovat. Nečekejte než Vás konkurence předběhne a pojďme nakopnout Váš business z online reklamou i Vám!